آموزشاپلیکیشن

نحوه دسترسی به کامپیوتر از راه دور

what is anydesk

Remote Desktop چیست؟
یکی از همکاران می خواهد چیزی را روی صفحه شما ببیند ، اما شما در اتاق دیگری هستید.

دوستی از کشوری دیگر در دستگاه خود مشکلی دارد و شما برای کمک به یک روش ساده و سریع نیاز دارید.

شما در یک شرکت بزرگ کار می کنید و به دنبال راهی برای راه اندازی نرم افزار در همه دستگاه ها هستید.

این موارد و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده همان دسک تاپ از راه دور است. به شما امکان می دهد از هرجای دنیا که هستید از راه دور از طریق اینترنت به کامپیوتر دیگری دسترسی داشته باشید. در حالت ایده آل ، این کار در همه سیستم عامل ها انجام می شود: از تلفن Android تا رایانه Linux ، از Windows تا Mac.

AnyDesk یکی از ساده ترین راه حل های دسترسی از راه دور را ارائه می دهد. باورتون نمیشه؟ خودت انرا امتحان کن! در اینجا یک راهنمای کوچک در مورد چگونگی دسترسی از راه دور از طریق اینترنت از طریق AnyDesk به رایانه دیگری وجود دارد.

1. نحوه بارگیری AnyDesk

مرحله اول: AnyDesk برای استفاده خصوصی رایگان است. بنابراین اگر یکی از اعضای خانواده در تنظیم رایانه شخصی خود به کمک نیاز دارد ، می توانید با خیال راحت از خانه به او کمک کنید و نیازی به پرداخت یک سنت ندارید. نه تنها این ، بلکه مجبور نیستید برای هر چیزی ثبت نام کنید ، و به سختی به فضای کامپیوتر خود احتیاج دارید. به سادگی فایل 3MB را بارگیری کنید و ادامه دهید!

هرکسی که می خواهید به او متصل شوید باید AnyDesk را نیز بارگیری کند. فقط به آنها بگویید که چقدر آسان است ، و آنها لحظاتی آماده خواهند شد. و همین! اکنون آماده شروع اولین جلسه خود هستید.

2. نحوه راه اندازی اتصال

برای شروع ، AnyDesk را باز کنید. شماره ای که در سمت چپ می بینید شناسه شخصی شماست. افراد می توانند از این شماره برای دسترسی به دستگاه شما استفاده کنند و شما این شماره را از شخصی که می خواهید به او متصل شوید نیاز دارید. شناسه دستگاه از راه دور را در نوار جستجو در سمت راست تایپ کنید. فراموش نکنید: هرگز به کسی که اعتماد ندارید اجازه دسترسی به دستگاه خود را ندهید و از کلاهبرداران آنلاین بر حذر باشید !

اگر در خانه باشید ، اما می خواهید در دفتر کار ، جایی که هیچ کس برای پذیرش درخواست جلسه نیست ، به کامپیوتر کار خود دسترسی داشته باشید؟ به تنظیمات امنیتی خود نگاهی بیندازید: در آنجا می توانید گذرواژه و احراز هویت دو عاملی را برای دسترسی بدون نظارت تنظیم کنید. به این ترتیب ، جلسه نیازی به پذیرش دستی توسط طرف از راه دور ندارد.

چگونه میتوان به دیگر دستگاه ها که انی دسک را دارند متصل شد ؟ وقتی پنجره خانه AnyDesk را باز می کنید ، مخاطبین احتمالی و وضعیت آنلاین آنها به شرح زیر نمایش داده می شود:

صفحه اصلی AnyDesk در ویندوز

  • DISCOVERED: این جایی است که دستگاه هایی که AnyDesk نصب کرده اند و بخشی از شبکه شما هستند ، در آن لیست می شوند.
  • موارد دلخواه: دستگاههای پرمخاطب شما در اینجا لیست شده اند.
  • جلسات اخیر: دستگاههایی که اخیراً به آنها متصل شده اید در اینجا لیست شده اند.

آیا می خواهید مخاطبین خود را حتی بیشتر سازماندهی کنید؟ مجوز AnyDesk Performance ما دارای یک کتاب آدرس در میان بسیاری از ویژگی های مفید انی دسک است که در آن می توانید مخاطبین خود را از طریق برچسب ها دسته بندی کنید.

3. نحوه استفاده از ویژگیهای دسک تاپ از راه دور AnyDesk

در سمت راه دور ، به محض درخواست جلسه ، پنجره پذیرش ظاهر می شود. ممکن است کنترل دستگاه از راه دور را در دست بگیرید ، اما قسمت از راه دور هنوز می تواند با کلیک کردن روی مجوزهای مربوطه در پنجره پذیرش ، میزان کنترل مورد نظر را برای شما تعیین کند. به عنوان مثال ، صفحه سفید روی صفحه می تواند غیرفعال شود ، همچنین کلیپ بورد ، مدیریت فایل و حتی توانایی استفاده از ماوس و صفحه کلید در سمت کنترل از راه دور است.

بعد از تایید بسته به مجوزها ، در اینجا مجموعه ای از ابزارهایی است که می توانید در طول جلسه از راه دور استفاده کنید:

  • چت: این ساده ترین راه برای برقراری ارتباط با طرف از راه دور از طریق AnyDesk است.
  • تخته سفید روی صفحه: آیا باید چیزی را روی صفحه تجسم کنید؟ طرح ها یا پیکان ها را در چند رنگ بکشید.
  • سوئیچ کناری: طرف از راه دور می خواهد به دستگاه شما دسترسی داشته باشد؟ نیازی به پایان دادن به جلسه و شروع جلسه جدید نیست – فقط در جلسه فعال طرفین را عوض کنید.
  • Block User Input: با این کار کاربر در کنترل از راه دور دستگاه خود را مسدود می کند. این باعث می شود که مانع راه همدیگر نشوید و کاربر در سمت راه دور میتواند استراحت کند  در حالی که به او کمک می کنید.

برای پایان دادن به اتصال ، یا روی قطع ارتباط در سمت راه دور کلیک کنید ، برگه را ببندید یا AnyDesk را ببندید.

 

گردآوری:گروه هاست و طراحی سایت پاپا سرور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ut Praesent dolor Phasellus id ut