آموزشسرور

هاست وردپرس چیست

اگر وردپرس را انتخاب کرده اید بنابراین شما انتخاب هوشمندانه برای  وب سایت خود انجام داده اید. اکنون ، شما در حال تصمیم گیری مهم بعدی برای سایت خود هستید: میزبانی. در میان انبوهی از اصطلاحات مانند اشتراکی ، اختصاصی و VPN ، به این مورد با نام میزبانی وردپرس برخورد کرده اید. بنابراین … میزبانی وردپرس چیست؟

میزبانی وردپرس چیست؟

به ساده ترین معنی ، میزبانی وردپرس میزبانی است که برای پاسخگویی بهتر به عملکرد و نیازهای امنیتی وردپرس بهینه شده است. همچنین به طور معمول نصب افزونه های وردپرس با یک کلیک کار را آسان آسان کرده است. برخی از میزبان های وردپرس حتی در صورت لزوم به طور خودکار نرم افزار وردپرس شما را به روز می کنند.دو نوع اصلی میزبانی وردپرس وجود دارد.میزبانی مشترک وردپرس و میزبانی وردپرس مدیریت شده.

آیا برای اجرای وردپرس به میزبانی وردپرس نیاز دارید؟

خیر. حداقل شرایط وردپرس بسیار ناچیز است. برای اجرای وردپرس تنها یک میزبان با PHP نسخه 5.2.4 یا بالاتر و MySQL 5.0.15 یا بالاتر نیاز دارید ، این بدان معنی است که هر میزبان از نظر فنی توانایی مدیریت وردپرس را دارد.

اما این بدان معنا نیست که هنگام اجرای وردپرس همه میزبان ها برابر هستند.هاست وردپرس باید سرعت خوبی هم داشته باشد.

بنابراین ، اگر می خواهید فقط از “میزبانی سایت وردپرس” فراتر بروید ، یک هاست وردپرس با کیفیت می تواند به شما در اجرای بهتر وردپرس کمک کند.

وب سایت ، CodeInWP ، با بررسی اینکه هاست وردپرس چیست ، یک نظرسنجی از دارندگان سایت های وردپرس انجام داد و دریافت که آن دسته از دارندگان سایت هایی که با میزبانهای بهینه شده هاست را تهیه کرده اند ، رضایت بهتری دارند.

میزبانی مشترک وردپرس چیست؟

همانطور که اشاره کردم ، شما به طور معمول دو نوع هاست وردپرس را در جستجوی خود مشاهده خواهید کرد:

  • هاست مشترک وردپرس (که اغلب فقط به “میزبانی وردپرس” خلاصه می شود)
  • هاست وردپرس مدیریت شده

هاست مشترک وردپرس تقریباً از دو گزینه ارزانتر است.

با هاست مشترک وردپرس ، سایت شما یک سرور را با وب سایت های دیگر “به اشتراک می گذارد”. سرور شما همچنان برای وردپرس بهینه سازی شده است ، شما فقط همه چیز را برای خود ندارید.

علاوه بر ترفندهای عملکرد ، به برخی از انواع نصب کننده وردپرس با یک کلیک نیز دسترسی خواهید داشت. راستش را بخواهید ، این خیلی جالب نیست زیرا cPanel (که در اکثر میزبان ها موجود است) از قبل شامل یک نصب کننده وردپرس با یک کلیک است. با این حال ، برخی از میزبانهای مشترک وردپرس یک قدم جلوتر می روند و به شما امکان نصب پیش نصب وردپرس را می دهند.

سرانجام ، برخی از میزبانان وردپرس پیشنهاد می دهند که به طور خودکار نرم افزار وردپرس شما را ارتقا دهند. حتی گاهی اوقات آنها افزونه ها و موضوعات شما را نیز ارتقا می دهند! به روز نگه داشتن سایت وردپرس خود یک اقدام اساسی امنیتی است و باعث می شود این ویژگی در واقع کاملاً مهم باشد.

ممکن است برخی از میزبان های مشترک وردپرس را پیدا کنید که حتی ویژگی های خاص بیشتری برای وردپرس ارائه می دهند ، اما موارد فوق تقریباً استاندارد پایه هستند.

میزبانهای مشترک وردپرس معمولاً تخفیف های شگفت انگیزی را برای اولین چرخه صورتحساب شما ارائه می دهند. پس از آن ، قیمت ها به حالت عادی بازخواهندگشت. برای اولین چرخه صورتحساب خود ، می توانید انتظار داشته باشید که ماهیانه حداقل 3-4 دلار پرداخت کنید. بعد از چرخه اول ، معمولاً از 7-10 دلار پرداخت خواهید کرد. به یاد داشته باشید . اینها تازه قیمت ها را شروع می کنند  و برنامه های وردپرس لایه های بالاتر گران تر می شوند. اما در پاپا سرور هزینه پله ای وجود ندارد و شما اگر هاست تهیه کنید فقط سالیانه هزینه پرداخت می کنید و هاست شما تمام امکانات را هنگام خرید به شما اعلام کرده و هزینه دیگری دریافت نمیشود.

میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست؟

میزبانی مشترک وردپرس یک هتل 3 ستاره است ، میزبانی وردپرس مدیریت شده یک استراحتگاه 5 ستاره با نمای ساحل است.علاوه بر همه موارد ارائه شده توسط هاست مشترک ، میزبانی وردپرس مدیریت شده است.

سرعت بیشتر: هاست وردپرس مدیریت شده به صورت ساده مشخصات سخت افزاری بهتری را ارائه می دهد ، که به معنی یک سایت وردپرس سریعتر است.
حافظه پنهان سمت سرور: ذخیره سازی یکی از بزرگترین کارهایی است که می توانید برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود انجام دهید. به طور معمول برای مدیریت آن به افزونه ای نیاز دارید ، اما میزبان های مدیریت شده وردپرس با صفر کار کردن ، حافظه پنهان بهتری را به شما می دهند.
امنیت بهتر: دیوار آتش مخصوص وردپرس و همچنین اسکن بدافزار و تشخیص نفوذ منظم دریافت خواهید کرد. تمام این اصطلاحات به معنای یک سایت وردپرس بسیار امن تر است.
صحنه سازی سایت ها: بسیاری از میزبانهای مدیریت شده سایتهای صحنه پردازی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد تغییرات سایت خود را قبل از نشردادن به راحتی آزمایش کنید.

 هاست وردپرس مدیریت شده گرانتر است. به استثنای چند مورد استثنایی مانند SiteGround و Flywheel ، برای میزبانی وردپرس مدیریت شده با کیفیت باید عموماً در محدوده 25 دلار در ماه بپردازید.

آیا باید هاست وردپرس مشترک یا مدیریت شده را انتخاب کنید؟

محدودیت استاندارد این است که مبتدیان باید میزبانی وردپرس اشتراکی ارزان و سایت های پربازدید میزبانی وردپرس مدیریت شده را انتخاب کنند. من به طور کلی با آن تحلیل موافقم ، اما فکر می کنم این یک واقعیت را نادیده بگیرد:وقت طلاست.

اگر مبتدی هستید! تلاش برای انجام کارهایی مانند پیکربندی حافظه پنهان و ماندن در بالای به روزرسانی ها بسیار سخت است. وقتیهاست وردپرس مدیریت شده را دنبال می کنید ، دیگر لازم نیست نگران هیچ یک از این موارد باشید.

بله ، شما پول بیشتری بابت هاست می پردازید، اما این پول اضافی به این معنی است که شما باید زمان کمتری را برای مدیریت عملکرد وب سایت خود صرف کنید. آیا برای صرفه جویی در سه ساعت ضربه زدن به دیوار به دیوار تلاش می کنید بفهمید دقیقاً چگونه می توان پلاگین caching خود را به خوبی اصلاح کرد ، 15 دلار اضافی در ماه پرداخت می کنید؟

من می دانم که می خواهم هزینه اضافه بابت این هاست ندهم.

بنابراین ، اگر بودجه اصلی ترین نگرانی شماست ، مطمئناً با هاست مشترک وردپرس به عنوان یک مبتدی همراه باشید. فقط بخاطر داشته باشید که برای ارزان تر ، شما خدمات دربان ارائه شده توسط میزبانهای مدیریت شده وردپرس را از دست می دهید.

جمع آوری شده توسط گروه هاستینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Praesent tempus elementum sed consequat. risus velit, at id