آموزشسئو

6 ابزار جستجوگر سئو و تحلیلگر وب سایت (2021)

6Best SEO Checker and Website Analyzer

آیا به دنبال بهترین ابزار جستجوگر سئو و تحلیلگر وب سایت هستید؟

یک ابزار جستجوگر SEO می تواند به شما کمک کند تا تصویری واضح از SEO خود بدست آورید ، به شما ایده هایی برای بهبود و بهبود بازدید وب سایت از طریق SEO بدهد.

در این مقاله ، ما بهترین گزینه های جستجوگر سئو  و ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت را به اشتراک می گذاریم.

چرا باید از SEO Checker و ابزار تحلیل وب سایت استفاده کرد؟

ابزار جستجوگر سئو و تحلیلگر وب سایت می تواند به شما کمک کند تا ببینید آیا استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما کار می کند یا خیر .

هنگام صحبت از سئو سایت قطعات متحرک زیادی وجود دارد و پیگیری همه موارد کار سختی است.

با استفاده از جستجوگر سئو می توانید وب سایت خود را برای سئو بهینه سازی کنید یا خیر و یا اینکه چه تغییراتی را می توانید ایجاد کنید تا بازدید شما بیشتر شود .

جستجوگر سئو و ابزار تحلیل وب سایت می تواند از بسیاری جهات به وب سایت شما کمک کند.

  • به شما کمک می کند تا خطاهای SEO را که سایت شما را عقب نگه داشته است رفع کنید
  • به سادگی با ایجاد پیشرفت ، بازدید بیشتری داشته باشید
  • استراتژی های SEO خارج از سایت مانند ایجاد بک لینک را پیگیری کنید
  • مناطقی را کشف کنید که می توانید از رقابت خود پیشی بگیرید

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین جستجوگر وب سایت بیندازیم و ابزار ردیابی رتبه ای را که می توانید برای پیشرفت کار خود استفاده کنید ، بررسی کنیم.

1. افزونه وردپرس AIOSEO

همه چیز در جستجوگر (AIOSEO) است که بهترین افزونه SEO برای وردپرس استفاده شده توسط بیش از 2 میلیون وب سایت. این جامع ترین جعبه ابزار SEO است که وب سایت شما را تجزیه و تحلیل کرده و به شما اطلاع می دهد که چگونه می توانید SEO خود را بهبود ببخشید.

این افزونه بسیار ساده برای مبتدیان است و یک جادوگر برای راهنمایی و  راه اندازی دارد که شما را در روند انتخاب بهترین تنظیمات SEO برای وب سایت شما راهنمایی می کند.

این وب سایت کل وردپرس شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما یک نمره SEO ، همراه با گزارش مفصلی از آنچه می توانید تغییر دهید ، می دهد.

به عنوان مثال ، ممکن است به شما بگوید پیوندهای داخلی ، پیوندهای خارجی ، رفع پیوندهای خراب ، تغییر سرصفحه ها ، افزودن توضیحات متا و برچسب های متا و موارد دیگر……

حتی اگر قبلاً هرگز سئو انجام نداده باشید ، این افزونه به شما آموزش می دهد و به شما نشان می دهد که چه چیزی را باید برطرف کنید.

همچنین می توانید با سفارشی سازی عنوان متا ، توضیحات متا و موارد دیگر ، هر پست و صفحه ای را در وب سایت وردپرس خود به طور کامل بهینه کنید . به هر صفحه نمره TruSEO داده می شود ، همانطور که شما پیشرفت هایی را انجام می دهید که امتیاز بالاتر می رود.

با ایجاد تمام تغییراتی که این افزونه پیشنهاد می کند ، شما تقریباً یک سئو در صفحه کامل خواهید داشت و به راحتی بازدید بیشتری از وب سایت خود را به دست می آورید.

همچنین یک ویژگی تحقیق در مورد رقیب وجود دارد که به شما نشان می دهد رقیب شما برای سئو بهینه سازی شده است.

AIOSEO همچنین دارای نقشه های وب XML هوشمند ، نشانه گذاری طرح قطعه غنی ، ویرایشگر robots.txt ، یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی داخلی و تعداد زیادی ویژگی مفید دیگر برای رشد دید موتور جستجو است.

2.ابزار SEMRush

SEMRush یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها در بازار است. این مورد توسط وبلاگ های وردپرس ، کارشناسان سئو و صاحبان مشاغل در هر اندازه ای استفاده می شود.

میتوانید برای بسیاری از کارهای SEO مانند ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی و تحقیقات کلمات کلیدی استفاده می کنیم .

می توانید از این ابزار برای تجزیه و تحلیل وب سایت خود و انجام ممیزی سئو استفاده کنید.

یک چک کننده عمیق لینک وجود دارد که تمام سایت های لینک دهنده به سایت شما را به همراه اختیار آنها و متن لنگر به شما نشان می دهد.

به شما نشان می دهد که آیا تلاش های ایجاد لینک شما موثر است یا حتی مشارکت بالقوه ای را پیدا می کنید. همچنین می تواند به شما کمک کند پیوندهای هرزنامه را قبل از تأثیر منفی بر SEO بررسی کنید.

همانطور که روی استراتژی SEO خود کار می کنید ، می توانید از ردیاب کلمات کلیدی استفاده کنید تا ببینید آیا رتبه بندی شما بهتر می شود یا خیر.

حتی می توانید کلمات کلیدی خاصی را که با ارزش ترین مورد برای تجارت شما هستند ردیابی کنید.

شما می توانید از نسخه آزمایشی رایگان 7 روزه یا برنامه رایگان محدودی که به شما امکان دسترسی به اطلاعات اولیه سئو و وب سایت را می دهد استفاده کنید.

3.افزونه MonsterInsights

MonsterInsights است که بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس استفاده شده توسط بیش از 3 میلیون وب سایت. به شما امکان می دهد به راحتی Google Analytics را در وردپرس تنظیم کنید و معیارهای بازدید خود را مستقیماً در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

همچنین می توانید رتبه بندی کلمات کلیدی خود را مستقیماً در داشبورد وردپرس خود کنترل کنید. شما می توانید گزارش Google Search Console خود را مشاهده کرده و 50 اصطلاح برتر جستجو را که وب سایت شما برای آنها رتبه بندی کرده است ، مشاهده کنید.

برای دسترسی به این گزارش ابتدا باید Google Search Console را با Google Analytics متصل کنید .

همچنین تعداد نمایش ها ، کلیک ها ، نرخ کلیک و میانگین موقعیت هر کلمه کلیدی را به شما نشان می دهد.

می توانید از این داده ها به همراه نکات بهینه سازی ارائه شده توسط AIOSEO برای ارتقا رتبه خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر مقاله ای را پیدا کنید که در جایگاه 11 یا 12 قرار دارد ، می توانید آن را بهینه کنید تا به صفحه اول بیاورد.

4. وب سایت سرپستات

Serpstat طیف گسترده ای از ابزارهای مختلف SEO بود که می تواند تجزیه و تحلیل عمیق وب سایت را ارائه دهد. این ویژگی بسیار غنی است اما هنوز هم تجربه کاربری فوق العاده ای دارد.

ویژگی هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد ترافیک وب سایت خود و عملکرد سئو را بررسی کنید ، سئو سایت را در سایت خود انجام دهید ، بک لینک ها را تجزیه و تحلیل کنید و رتبه کلمات کلیدی خاص را بررسی کنید.

ابزار حسابرسی سایت ، هرگونه مسئله SEO فنی را که بر دید و عملکرد وب سایت شما تأثیر می گذارد ، به شما نشان می دهد. گزارش تجزیه و تحلیل مهمترین موارد را ابتدا نشان می دهد و به شما توصیه هایی برای رفع مشکل می دهد.

همچنین یک ابزار حسابرسی  برای صفحه وجود دارد که به شما امکان می دهد صفحه وب سایت خود را با یک صفحه وب مشابه از وب سایت یک رقیب مقایسه کنید.

به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا بهینه سازی های شما می تواند در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPS) از رقبا پیشی بگیرد.

شما همچنین می توانید یک ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک برای بررسی و نظارت بر بک لینک وب سایت خود پیدا کنید.

بعلاوه ، یک ردیاب رتبه کلمات کلیدی وجود دارد ، بنابراین می توانید به مرور رتبه های خود را مشاهده کنید.

5. کنسول جستجوی گوگل

Google Search Console ابزاری رایگان برای بررسی سئو سایت از طرف Google است که به شما کمک می کند تا حضور وب سایت خود را در موتورهای جستجو نظارت و حفظ کنید.

از آنجا که گوگل بزرگترین موتور جستجوگر جهان است ، شما می خواهید مطمئن شوید که سایت شما در جستجوی Google به درستی نمایش داده می شود و هیچ خطایی در جستجو ندارد.

اگر دارای وب سایت خزنده ، قابلیت استفاده از تلفن همراه یا نمایه سازی و حتی مشکل در محتوای تکراری باشد ، به شما نشان می دهد که وب سایت شما در جستجوی ارگانیک چگونه ظاهر می شود.

این ابزار همچنین کلمات کلیدی که وب سایت شما در حال حاضر برای آنها رتبه بندی می کند ، به همراه نمایش ، موقعیت ، نرخ کلیک و سایر موارد را نشان می دهد. می توانید از این اطلاعات برای بهبود نرخ کلیک و بازدید بیشتر استفاده کنید.

همچنین می توانید با استفاده از این داده ها ایده های جدیدی برای ارسال وبلاگ پیدا کنید و حتی بازدید بیشتری داشته باشید.

نکته حرفه ای: می توانید از MonsterInsights برای ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی خود به طور مستقیم در قسمت مدیریت وردپرس خود با استفاده از داده های Google Search Console استفاده کنید.

کنسول جستجوی Google همچنین دارای یک گزارش سرعت صفحه است که به شما نشان می دهد در هر صفحه ای از سایت شما مشکلات سرعت و عملکرد وجود دارد .

6.ابزار  Ubersuggest

Ubersuggest ابزاری برای رتبه بندی SEO و حق بیمه رایگان از Neil Patel است که می تواند به شما یک تن از داده های مفید سئو و ترافیک ارگانیک را ارائه دهد.

هنگام ایجاد حساب کاربری ، می توانید وب سایتی به این ابزار اضافه کرده و بررسی سئو را انجام دهید. این وب سایت شما را در برابر عوامل رایج رتبه بندی بررسی می کند تا ببینید آیا سایت شما مشکلی دارد یا خیر.

محبوبیت آن به اندازه ابزارهای دیگر مانند AIOSEO و SEMRush نیست ، اما با این وجود داده های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

این ابزار همچنین شامل یک تجزیه و تحلیل ترافیک است که تجزیه و تحلیل دقیق سطح ترافیک ، کلمات کلیدی و بک لینک های رقبا را برای شما فراهم می کند.

می توانید از این اطلاعات برای بهبود استراتژی SEO خارج از سایت و تلاش های بازاریابی محتوا استفاده کنید.

بهترین ابزار جستجوگر سئو و تحلیلگر وب سایت کدام است؟ (انتخاب متخصص)

بعد از استفاده از جستجوگرهای سئو و وب سایت ابزار تجزیه و تحلیل محبوب ترین ما معتقدیم که AIOSEO و SEMRush دو تا از بهترین ابزار در بازار می باشد.

AIOSEO بهترین افزونه و جعبه ابزار SEO WordPress است. بهینه سازی وب سایت شما برای سئو را بسیار ساده می کند.

SEMRush ابزاری پیشرفته تر است که می تواند در زمینه خطاهای فنی SEO به شما کمک کند و به شما کمک کند کل استراتژی SEO خود را بسازید.

ما همچنین سایر ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو و حسابرسی وب سایت مانند Ahrefs ، WooRank و Moz را امتحان کردیم ، اما تصمیم گرفتیم لیست را کوتاه کنیم تا تصمیم شما راحت تر شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین ابزار جستجوگر سئو و تجزیه و تحلیل وب سایت را برای خود پیدا کنید. همچنین ممکن است.

گردآوری:گروه هاست و طراحی سایت پاپا سرور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
dapibus justo Lorem tristique sit ut