آموزشترفنددیجیتال مارکتینگ

بهترین استراتژی بازاریابی اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر شبکه جهانی شناخته شده است. استراتژی بازاریابی اینستاگرام ابزاری ضروری برای بازاریابی است اگر می خواهند از بازاریابی در شبکه های اجتماعی خود بیشترین بهره را ببرند، باما همراه باشید.

طبق گفته های استاتیستا ، این برنامه محبوب برای اشتراک گذاری اجتماعی ماهانه 1 میلیارد کاربر فعال درآن مشغول هستند که تعداد آنها همچنان در حال رشد است. بنابراین اگر نام تجاری شما در اینستاگرام با حساب تجاری نیست از تجارت کمی دور است (در حال حاضر 25 میلیون پروفایل تجاری وجود دارد) ، قطعاً شما هم میتوانید از آن پول در بیاورید.

افزودن استراتژی بازاریابی در اینستاگرام و نمونه کارهای بازاریابی دیجیتال شما کاری مبرم است. از آنجا که مارک های امروزی خواستار معرض دید هستند و با داشتن یک استراتژی مناسب بازاریابی در اینستاگرام ، دسترسی به مخاطب مورد نظر و درگیر کردن منظم با آنها کار دشواری نیست. ایده این است که نه تنها برند خود را بسازید بلکه تجارت بیشتری را همراه با ارزش واقعی اجتماعی پیش ببرید.

اگر به آمار نگاه کنید ، خواهید دید که بیش از 50٪ از کاربران اینستاگرام مصرف کننده هستند. به عبارت دیگر ، اینستاگرام موفق به جمع آوری اطلاعات جمعیتی بسیار ارزشمندی شده است که تجارت شما می تواند از آن استفاده کند. شما به عنوان یک فروشنده ، با تعداد بیشتری از افراد مشتاق تعامل دارید و خرید از مارک های مناسب در دسترس شماست.

با این حال ، برای بدست آوردن ارزش واقعی این مخاطبان اینستاگرام ، تمرکز بر ایجاد یک بنیان قوی مهم است. به عبارت دیگر ، شما باید فراتر از یک کاربر متوسط ​​اینستاگرام حرکت کنید و مانند یک تاجر واقعی فکر کنید. اگر فکر می کنید برای یافتن موفقیت در این سیستم عامل ارسال فیلم و عکس جذاب تنها کاری است که لازم است ، سخت در اشتباه هستید.

آنچه در نهایت شما را از رقابت متمایز می کند و همچنین به شما در تقویت هویت برند کمک می کند ، استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما است. داشتن یکی به شما امکان می دهد اهداف را به روش صحیح خلق کنید و به آنها برسید.

ایجاد یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام با شناسایی مخاطب هدف شما شروع می شود و سپس به سراغ مراحل دیگر مانند ایجاد تقویم محتوا و درک تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود می روید. این فرایندی است که با شروع اجرای آن اصلاح می شود.

بگذارید اکنون بررسی کنیم که چگونه شما نیز می توانید استراتژی بازاریابی بی عیب و نقص اینستاگرام را تدوین کنید و اطمینان حاصل کنید که برند شما متفاوت از بقیه کارها را انجام می دهد. زیرا به هر حال میزان منحصر به فرد بودن رویکرد شما بر نوع افرادی که جذب می کنید تأثیر می گذارد.

چگونه یک استراتژی قدرتمند بازاریابی در اینستاگرام ایجاد کنیم؟

شماره 1: هدف استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود را بدانید

بازاریابی اینستاگرامی می تواند برای هر حرفه مفید باشد تا زمانی که اهداف آن مشخص باشد. درست است ، برای اینکه بیشترین بهره را از اینستاگرام ببرید ، مهم است که ابتدا هدف اصلی خود را تعیین کنید.

دقیقاً می خواهید از اینستاگرام برای چه کاری استفاده کنید؟ یک پاسخ مشترک برای دریافت این سوال این است: بازاریابی. اما این بسیار مبهم است.

شما باید روی هدف خاصی تمرکز کنید که می خواهید با کمک اینستاگرام به آن برسید. برند شما باید درمورد استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود نهایت شفافیت را داشته باشد. این امر نه تنها برای مشاغل تازه وارد اینستاگرام بلکه برای مارک هایی که مدتهاست از این پلتفرم استفاده می کنند نیز صدق می کند.

بنابراین قبل از شروع کار و شروع به استفاده از برنامه Instagram برای رشد تجارت خود ، از خود بپرسید ؟

  • اینستاگرام در مقایسه با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر چه تفاوتی با برنامه بازاریابی کلی شما خواهد داشت؟
  • آیا انتشار محتوای تصویری با تلاش های بازاریابی آنلاین شما جدایی ندارد و آیا با تصویر برند شما مطابقت دارد؟
  • آیا مخاطبان هدف شما به طور فعال از اینستاگرام استفاده می کنند؟
  • آیا تجارت شما مخاطبان جدید را تشکیل می دهد که یا اکثر کاربران اینستاگرام را تشکیل می دهند؟
  • آیا می خواهید از اینستاگرام فقط برای آگاهی از برند یا افزایش تعامل یا فروش بیشتر استفاده کنید؟
  • آیا بازاریابی در اینستاگرام با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که استفاده می کنید مطابقت دارد؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا مشاغل از اینستاگرام استفاده می کنند . اما دستور کار اصلی یکسان است: استفاده از محتوای بصری برای اتصال به مشتریان بالقوه خود از این طریق یا روش دیگر.

چه با ارسال محتوای تولید شده توسط کاربر و چه عکس های محصول در فید اینستاگرام آنها ، همه چیز در مورد همسو سازی نام تجاری شما با محتوای تصویری است که مخاطبان شما را جذاب می داند.

به عنوان مثال ، Spell & the Gypsy یک فروشگاه لباس تجارت الکترونیکی مدرن است که پس از استفاده از اکانت های تجاری اینستاگرام برای اتصال به مخاطبان هدف خود ، محبوبیت زیادی پیدا کرد. آنها نمایه ای کاملاً مشخص در اینستاگرام دارند و در آن لباس های زنانه زیادی به چشم می خورد که به نظر می رسد پیروان خود را با آراستگی مناسب روبرو می کنند. که در نهایت منجر به فروش می شود ..

یکی از دلایل رشد سریع اینستاگرام به این دلیل که از قدرت موبایل به عنوان یک سیستم عامل در دست تمام افراد جامعه است. افراد شروع به استفاده از اینستاگرام کردند تا تصاویر را در لحظه ثبت کنند و آنها را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند. به عنوان یک برند ، اگر این را درک کنید و بر ایجاد محتوای اینستاگرام که طبیعی تر و خودجوش به نظر می رسد تمرکز کنید ، به شما کمک می کند تا با پیروان خود ارتباط واقعی برقرار کنید. به همین دلیل داشتن تعدادی هدف منطبق با هدف اصلی شما منطقی است.

استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما می تواند چندین هدف از جمله ایجاد آگاهی از برند ، پشت صحنه شرکت شما را به نمایش بگذارد ، محصولات مختلف را به نمایش بگذارد ، اخبار شرکت را به اشتراک بگذارد یا فروش بیشتری ایجاد کند .

شماره 2: استراتژی محتوا را تدوین کنید

استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما برای ایستادن به یک پایه قوی احتیاج دارد. چون بدون استراتژی  شما فقط در تاریکی عکس می گیرید. به همین دلیل است که تدوین استراتژی محتوای مناسب برای موفقیت در بازاریابی اینستاگرام بسیار مهم است.

اساساً افرادی که در اینستاگرام گشت میزنند همیشه به دنبال محتوایی هستند که در عین حال مرتبط و جذاب باشد. یک استراتژی محتوای موثر به شما امکان می دهد مسیر خود را در جنگل بازاریابی اینستاگرام دنبال کنید و به شما وضوح لازم برای ایجاد محتوای بصری را می دهد که مخاطبان هدف شما برای آن ارزش قائل هستند.

اگر در اینستاگرام و حساب های خاص مدیریت شده توسط مارک های بزرگ و کوچک مرور کنید ، متوجه خواهید شد که تمام محتوای ارسال شده در سایت برابر نیستند. انواع مختلفی از محتوا برای مخاطبان مختلف ارسال می شود.

بنابراین اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که نوع محتوایی که می خواهید ارسال کنید چیست؟

زیرنویس ها ، شکلک ها ، برچسب ها و هشتگهای خاص اینستاگرام که فکر می کنید در بین مخاطبان شما طنین انداز شود و بالاترین میزان تعامل را ایجاد کند چیست؟ و برنامه ارسال شما چگونه خواهد بود؟

هر تصویر ، استوری اینستاگرام ، IGTV یا ویدئوی زنده ای که در اینستاگرام به اشتراک می گذارید تأثیر مثبتی بر مخاطبان شما ، به ویژه اطلاعات فالوورهای شما ایجاد می کند. بنابراین فهمیدن اینکه در چه محتواهایی می خواهید در اوایل کار تمرکز کنید ، نتیجه کار شما را مخص می کند.

در اینجا چند نوع محتوای تصویری آورده شده است که می توانید برای دنبال کنندگان فعلی و جدید خود در Instagram ارسال کنید . باز هم چه نوع محتوایی را انتخاب کنید ، هم به اهداف و هم به مخاطبان بستگی دارد.

محتوای متمرکز بر محصول

وقتی نوبت به ایجاد یک استراتژی بازاریابی نتایج اینستاگرام می رسد ، تمرکز بر محتوای محصول محور کاملاً منطقی است. که چیزی غیر از محتوای عکس و فیلم بر روی محصولات موجود شما نیست. برای نمایش محصولات جدید در یک گروه یا مجموعه ، می توانید از نوع چرخ و فلک یا چند تصویر پست استفاده کنید و استفاده از هشتگ را نیز فراموش نکنید.

در حقیقت هیچ محتوای متمرکزی بر محصول وجود ندارد زیرا هیچ دستور کار پنهانی وجود ندارد. این یک روش بازاریابی محتوای ساده است تا مخاطبان خود را در معرض محصولات مرتبط قرار دهید. این در مورد استفاده از تصاویر فریبنده محصول شما برای نشان دادن مکان ایستادن و تفاوت محصول شما با بقیه است. این ممکن است منجر به فروش شود ، اما راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند است.

Represent Clothing مارکی است که به طرز درخشان از اینستاگرام برای نمایش محصولات خود و ارتباط مستقیم با مخاطبان دلخواه خود استفاده می کند. این نوعی رویکرد است که در نهایت می تواند به شما کمک کند تا در دراز مدت تعداد فروش خود را بهبود ببخشید.

محتوای متمرکز بر فرهنگ

اگر شما یک شرکت مبتنی بر خدمات یا یک شرکت نرم افزاری باشید که محصولات فیزیکی نمی فروشد ، چه می کنید؟ چگونه می توانید از حساب رایگان اینستاگرام خود برای ارسال محتوای مناسب استفاده کنید؟

خوب ، ممکن است شما یک دسته از محصولات براق جدید برای عکس گرفتن نداشته باشید. اما برند شما هنوز هم می تواند چیزهای بیشتری برای ارائه به دنبال کنندگان اینستاگرام خود داشته باشد. چرا به مخاطب خود نشان نمی دهید که فرهنگ شرکت شما استفاده از فیلم های تصویری یا حتی اینستاگرام چقدر عالی است؟ این می تواند یک پشت صحنه فیلمبرداری از نحوه کار یا همکاری شما باشد. یا به سادگی عکس های تیم خود را از گروه خارج کنید هر چیزی که نشان می دهد شما چه نوع فرهنگ شرکتی را دارید ، می تواند به اشتراک گذاشته شود.

ایجاد محتوای متمرکز بر فرهنگ فقط کلیک کردن روی تصاویر تصادفی در اطراف دفتر نیست. این مربوط به ایجاد دقیق تصاویری است که به مخاطب شما نشان می دهد شما کی هستید و برای چه چیزی ایستاده اید. این فقط یک روش بسیار موثر برای تقویت هویت برند شما است.

محتوای ایجاد شده توسط کاربر

اگر از قبل مخاطب مستقر در مورد برند ، محصول یا خدمات خود را دارید و آنها از شنا  راضی باشند ، این یک استراتژی است که می تواند اسلحه های خوبی باشد. از آنجا که افراد در اینستاگرام دوست دارند درگیر شوند و می خواهند بخشی از چیزی باشند ، همیشه ایده خوبی است که نه محتوای شخصی خود ، بلکه محتوایی را که مشتریان خود شما ایجاد کرده اند ، ارسال کنید.

اکنون ، بدیهی است که اگر یک تأثیرگذار یا مارک بزرگی مانند استارباکس یا نایک باشید ، این یک تاکتیک آسان است که به راحتی انجام دهید ، اما به عنوان یک تجارت کوچک ، شکستن آن چندان آسان نیست. به همین دلیل است که شما ممکن است بخواهید قبل از استفاده از UGC وقت خود را روی سیستم عامل بگذرانید و روی ایجاد یک پمشتری وفادار تمرکز کنید. اما اگر مدتی به آن زمان دهید می توانید این کار را انجام دهید. بسیاری از استارت آپ های کوچک و مشاغل کوچک موفق به انجام این کار شده اند ، پس شما هم میتوانید؟

شماره 3: بهترین رسانه خود را ایجاد کنید

جای تعجب نیست که اینستاگرام بستری است که به شما برای ایجاد و ارسال محتوای شگفت انگیز و با کیفیت پاداش می دهد. شما تعامل بیشتری پیدا می کنید ، پیروان بیشتری کسب می کنید و در نهایت کسب و کار شما رونق پیدا می کند. اگر به طور استراتژیک محتوا ایجاد می کنید ، خواهید دید که پاسخی که در اینستاگرام دریافت می کنید زیاد خواهد بود.

به همین دلیل است که تمرکز شما بر ایجاد محتوای شایسته ای است که مخاطبان شما آن را پسندیده و با دیگران به اشتراک بگذارند . بنابراین برای ایجاد چنین محتوایی چه کاری لازم دارید؟ چگونه محتوایی تولید می کنید که مورد پسند پیروان شما باشد؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انجام آن آورده شده است.

روی کیفیت تمرکز کنید

اینستاگرام فیلترهای مختلفی دارد تا رسانه شما را در میان جمعیت متمایز کند. اما این کافی نیست. وقتی می گوییم کیفیت ، ما در مورد کیفیت تصاویر و همچنین کیفیت پیامی که می فرستد صحبت می کنیم.

بنابراین حتی اگر با آیفون خود عکس می گیرید ، اطمینان حاصل کنید که کیفیت را به حداکثر برسانید و به دنبال کنندگان خود بیش از آنچه که بدنبال آن هستند ، بدهید. تحویل بیش از حد کلید جلب توجه مخاطبان هدف شماست.

تا زمانی که تصاویر خود را متمرکز نگه دارید و آنها را در یک محیط کاملاً روشن از بین ببرید ، عملکرد شما بسیار بهتر از دیگران است. تا آنجا که متن و پیام عکس می رود ، سعی کنید که با کسانی که هدف قرار داده اید مرتبط باشید. به یاد داشته باشید ، کیفیت بسیار طولانی است بنابراین مدتی را صرف ایجاد رسانه خود کنید.

 

خوب ویرایش کنید

گرفتن عکس فقط یک بخش از معادله است ، قسمت مهم دیگر ویرایش آنهاست تا به آنها ظاهر حرفه ای و احساسی را بدهد که مردم از یک برند انتظار دارند. این بدان معنا نیست که شما باید با ویرایش بیش از حد پیش بروید و تصویر خود را خراب کنید. در رویکرد خود ظریف باشید و بدانید که فقط روی عناصر مهم متمرکز شده اید.

در صورت لزوم از استفاده از فیلترهای فانتزی خودداری کنید. اگر فیلتری پیدا کردید که برای شما بسیار مناسب است ، به آن پایبند باشید. این همچنین به شما کمک می کند تا تمام تصاویر خود را بر روی حساب خود ثابت نگه دارید.

زیرنویس های اهرمی

به عنوان یک کسب و کار ، در برخی از مواقع تبلیغات درباره محصولات خود را در اینستاگرام آغاز خواهید کرد. بنابراین وقتی می خواهید محصولات خود را با عکس های با کیفیت تبلیغ کنید ، حتماً یک فراخوان عملی به زیرنویس های اینستاگرام خود اضافه کنید. از آنجا که اینستاگرام پیوندهای قابل کلیک روی زیرنویس های شما را مجاز نمی داند ، می توانید به سادگی یک متن “link in bio” را در زیرنویس خود قرار دهید تا آنها را برای ایجاد کلیک در Instagram  خود هدایت کنید. یا می توانید “برای اطلاعات بیشتر برای ما پیام مستقیم ارسال کنید” قرار دهید.

اگر از زیرنویس در اینستاگرام استفاده نمی کنید ، مخصوصاً هنگام تبلیغ محصولات ، پول را روی میز می گذارید. بهتر است پیروان / بازدیدکنندگان خود را به یک صفحه فروش بفرستید که در آن آنها می توانند در مورد محصول شما اطلاعات بیشتری کسب کنند یا حتی یک خرید انجام دهند. اطمینان حاصل کنید که بین پست های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی تعادل مشخصی دارید.

 

از هشتگ های مناسب استفاده کنید

هشتگ ها در دنیای رسانه های اجتماعی رایج هستند ، اما اینستاگرام باعث مفیدتر شدن آنها شد. ارسال محتوای با کیفیت در اینستاگرام شما کافی نیست ، همچنین باید افراد جدید و بیشتری آن را کشف کنند. اینجاست که استراتژی هشتگ صوتی اینستاگرام برای برند شما مفید خواهد بود. مخاطبان شما ممکن است از قبل با استفاده از هشتگ های مرتبط در حال جستجو باشند ، پس چرا نمی توانید با آنها تماس بگیرید و آنها را در معرض محتوای خود قرار دهید؟

از به کار بردن هشتگ هایی که خیلی محبوب هستند خودداری کنید زیرا ممکن است محتوای شما در بین سایر مطالب مشابه گم شود. با این حال ، هشتگ های مرتبط با محصول و هشتگ های محلی در کمک به شما برای جذب تعامل بیشتر عالی عمل می کنند.

آیا مطمئن نیستید که از هشتگ هایی برای ارسال پست استفاده کنید؟ سپس می توانید برخی از ابزارهای آنلاین رایگان مانند keywordtool.io را امتحان کنید. فقط یک کلمه کلیدی مرتبط با پست خود وارد کنید و این ابزار به شما پیشنهاداتی می دهد که می توانید استفاده کنید. یا می توانید از عملکرد جستجوی اینستاگرام خود استفاده کنید. به سادگی یک هشتگ مربوطه را تایپ کنید و برخی از پست های اخیر و پرطرفدار را با این هشتگ به شما نشان می دهد.

همچنین ، هوشمندانه بودن بیش از حد با هشتگ ها منفی جدی است زیرا شما می خواهید مردم از آنها آگاهی داشته باشند. و در آخر اینکه کمترین اهمیت را ندارید ، پست خود را با هشتگ های بیش از حد اضافه نکنید.

شماره 4: کسب درآمد هوشمندانه انجام دهید

بازاریابی در شبکه های اجتماعی فقط افزایش آگاهی از نام تجاری و افزایش تعداد پیروان نیست. به عنوان یک تجارت ، در واقع می توانید از اینستاگرام برای افزودن به خط اصلی خود استفاده کنید. درست است ، با توجه به اینکه درآمدزایی هوشمندی انجام می دهید می توانید تجارت بیشتری کسب کنید و فروش خود را افزایش دهید.

با این حال ، شما باید درک کنید که بین درآمدزایی اخلاقی و ارسال مستقیم هرزنامه ها مرز نازکی وجود دارد. رویکردی که شما برای ایجاد حساب کاربری اینستاگرام خود برای کسب و کار خود انتخاب می کنید بسیار مهم است.

a. تماس با اقدامات دوست شما هستند:

دریغ نکنید زیرا کاربران اینستاگرام در کلیک کردن بر روی آنها فعال هستند. افزودن تصاویر زیبا به نمایه اینستاگرام خود ممکن است فالوور بیشتری برای شما ایجاد کند ، اما همچنین باید آنها  به فروش تبدیل شوند.

می توانید با اضافه کردن پیوند به بیوگرافی خود همراه با محتوای مربوطه ، شروع کنید. و هر از گاهی CTA را به زیرنویس های خود اضافه کنید. این فراخوانها نباید کاملاً محتوای فروش داشته باشند. در واقع ، شما می توانید از نمایه اینستاگرام خود برای تولید سرنخ های با کیفیت با ارسال ترافیک به یک صفحه فرود خاص استفاده کنید. با CTA خود خلاق باشید اما در استفاده از آنها زیاده روی نکنید.

b. تبلیغات و تخفیف ها را اجرا کنید:

آیا مردم در اینستاگرام محصولات خریداری می کنند؟ بله ، آنها این کار را می کنند. اما اگر یک استراتژی در آستین ندارید ، سخت است که مخاطب مورد نظر خود را برای خرید محصولات یا خدمات خود جلب کنید. آنها انتظار دارند چیز متفاوتی را در اینستاگرام پیدا کنند.

یکی از موثرترین راه ها برای پاسخگویی به پیشنهادات شما اعطای تخفیف های حساس به زمان است. عامل فوریت را وارد کنید و آنها را به اقدام فشار دهید. تبلیغات محدود به زمان را گاه به گاه انجام دهید و با آنها علاقه ایجاد کنید.

با ارائه تخفیف یا کوپن ، شما نه تنها دنبال کنندگان موجود خود را برای کلیک کردن ، بلکه توجه بسیاری از افراد غیر پیرو را نیز به خود جلب خواهید کرد. برخی از آنها پیرو شما می شوند در حالی که دیگران به مشتری تبدیل می شوند.

برای شروع ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چه تصویری را به همراه پیوند تخفیف خود ارسال خواهید کرد. زیرا برای جلب توجه آنها به CTA خود ، ابتدا باید آنها را با رسانه های با کیفیت و مرتبط جذب کنید. همچنین ، مطمئن شوید که CTA گیج کننده یا طولانی نیست. ایجاز را تمرین کنید و میزان پاسخ بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

شماره 5: به سمت تبلیغات حرکت کنید

یک استراتژی قدرتمند بازاریابی اینستاگرام تقریباً همیشه شامل تبلیغات است. هنگامی که پایه محکمی برای بازاریابی اینستاگرام خود ایجاد کردید ، باید به سمت تبلیغات اینستاگرام بروید زیرا آنها به شما امکان می دهند به بهترین شکل ممکن به مخاطب مورد نظر خود برسید.

تبلیغات اینستاگرام به شما امکان دسترسی به ابزارها و مخاطبانی را می دهد که ممکن است به روش بازاریابی رایگان دسترسی نداشته باشید.

اگر قبلاً تبلیغات اینستاگرام را امتحان نکرده اید ، ترسیدن طبیعی است. اما وقتی مطمئن شدید که از بازاریابی اینستاگرام خود به چه نتیجه ای می رسید و اهداف خود را بدانید ، می توانید و باید از تبلیغات برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید.

به عنوان یک کسب و کار ، تنها در صورتی که بخواهید استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود در بهترین عملکرد خود باشد نمی توانید به میزان دسترسی آلی وابسته باشید. ممکن است محتوای شما به اشتراک گذاشته شود یا نشود ، اما تبلیغ شما همیشه توسط افراد مناسب دیده می شود زیرا شما برای این امتیاز هزینه می کنید.

وقتی صحبت از تبلیغات اینستاگرام می شود به موارد زیر دقت کنید!

  • از Visual Visuals استفاده کنید: اینستاگرام از تبلیغات بومی استفاده می کند ، به این معنی که تبلیغات آنها با سایر مطالب در خبرخوان ترکیب می شود. بنابراین این تبلیغات بومی به جای اینکه مانند انگشت شست برجسته ظاهر شوند ، مانند هر پست منظم دیگری در اینستاگرام به نظر می رسند.

آنها سرزده نیستند و کاربران آنها را مفید می دانند. بنابراین اگر همه کارها را برای متفاوت و منحصر به فرد جلوه دادن محتوای تبلیغاتی خود انجام نمی دهید ، تبلیغ شما در بین سایر مطالب گم می شود.

از تصاویر و / یا فیلم ها در تبلیغات خود استفاده کنید که بلافاصله با مخاطبان هدف شما طنین انداز می شود. زیرا اگر موفق شوید آنها را تحت تأثیر قرار دهید ، و مشتری های شما در معرض دید شما قرار می گیرد.

هدف با دقت: اگر با تبلیغات اینستاگرام خود خیلی گسترده شوید ، نمی توانید نتایج مطلوبی را ببینید. زیرا اینستاگرام کاملاً دقیق است. بنابراین هنگام انتخاب مخاطب تبلیغاتی خود در اینستاگرام  سعی کنید محدود شوید تا بتوانید اثر بالاتری را بدست آورید.

آن را به عنوان راهی برای دستیابی به زیرمجموعه ای از بازار هدف خود و نه کل آن در نظر بگیرید. اگر تبلیغ شما بخواهد همه افراد موجود در بازار شما را تحت تأثیر قرار دهد ، در نهایت هیچ کس را تحت تأثیر قرار نخواهد داد. یک روش بهتر برای دستیابی به این مهم تمرکز بر بخشهای مختلف در بازار هدف شماست. این بخشها را شناسایی کنید و ببینید چگونه می توانید هرکدام را با تبلیغات متناسب هدف قرار دهید. هرچه تبلیغات شما برای مخاطبان شما سفارشی تر باشد ، نتایج بهتری خواهید دید.

  • ایجاد یک صفحه فرود انحصاری: آیا در مورد ارسال تبلیغات اینستاگرام خود به صفحه اصلی وب سایت خود فکر می کنید؟ دوباره فکر کنید مگر اینکه نتایج متوسط ​​یا بدی بخواهید ، همیشه باید ترافیک تبلیغات خود را به یک صفحه فرود خاص ارسال کنید.

این صفحه مقصد را به گونه ای تنظیم کنید که عناصر آگهی تبلیغاتی شما با صفحه مقصد شما مطابقت داشته باشند. درست از عنوان به رنگ دکمه تماس با آن ، همه را مطابقت دهید. مهمتر از همه ، سعی کنید پیشنهادی را که در صفحه فرود خود ارائه می دهید کاملاً با پیشنهادی که در تبلیغ می کنید مرتبط باشد.

ایجاد بازاریابی مناسب در اینستاگرام تماماً درست سازی فاکتورهای فوق است. چه در اینستاگرام تازه وارد باشید و چه در یک تجارت با تجربه ، کسب بیشترین بازده از بازاریابی اینستاگرام خود مستلزم این است که ریسک های آموزش دیده و یک رویکرد حساب شده را بپذیرید. ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Instagram Insights شما می توانند به شما در سنجش میزان اثربخشی کمپین های بازاریابی کمک کنند.

متخصصان گروه  بازاریابی رسانه های اجتماعی ما از نزدیک می دانند که یک کسب و کار هنگام کار با اینستاگرام با چه چالش هایی روبرو است. به همین دلیل است که ما به مشاغلی مانند شما کمک می کنیم تا یک استراتژی بازاریابی در اینستاگرام  مرتبط به وب سایت ایجاد کنید که به سادگی کارساز شما باشد.

گردآوری: گروه هاست و طراحی سایت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Phasellus eleifend tristique non et, elit. venenatis felis commodo eget