پیامک با تلفن ثابت


پاپا پیامک از قدیمی ترین همکاران سامانه پیامک تلفن ثابت بوده که با تاسیس این نهاد همکاری خود را با این سامانه مخابراتی آغاز نموده تا نیاز ارسال پیامک با شماره تلفن ثابت را در بستر اینترنت برای مشترکین و نمایندگان خود فراهم سازد که با این امر هرکاربر با شماره اختصاصی خود اقدام به تبلیغ یا اطلاع رسانی به مشتریان خود نماید.
به واسطه این سرویس، مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌ تلفن ثابت خود و از طریق این پنل ، به ارسال و دریافت پیامک بپردازند و بدین ترتیب به جای پیش شماره های مجازی 1000، 2000 و 3000، شماره ثابت تلفن کسب و کار خود را به همراه پیش شماره 021-026(تهران،البرز) به عنوان شماره فرستنده، به کار ببرند.

به عنوان مثال به جای شماره 100044963602 میتوانید از شماره 02144963602 پیامک های خود را ارسال و پیامک مخاطبین را دریافت نمایید .

مزایای ارسال از شماره تلفن ثابت

ارسال و دریافت پیامک با شماره تلفن ثابت و پیش شماره 021-026 بدین ترتیب شماره تماس تلفنی و شماره پیامکی شما یکی خواهد شد. به عنوان مثال: تلفن و پیامک: 02144963602
یک سرویس کاملاً مبتنی بر وب- سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت کاملا تحت وب بوده و در زمان استفاده، خط تلفن ثابت را مشغول نمی نماید.
برند سازی و تسهیل فرآیند ارتباط با مشتری– با فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت، مخاطبین شما، به محض دریافت پیامک از شماره تلفن ثابت شما، به راحتی و از روی شماره ارسال کننده پیامک، شما را شناسایی نموده و امکان پاسخگویی از طریق پیامک(reply) و یا برقراری تماس تلفنی (call) با شما را خواهند داشت.
استفاده بهینه از فضای متن پیامک- با توجه به محدودیت تعداد کاراکتر در هر واحد پیامک و عدم نیاز به تایپ مجدد شماره تلفن تماس در متن پیامک، به کمک سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت می توانید در تعداد کاراکترهای پیامک ارسالی صرفه جویی نمایید.
هرینه یکسان پیامک فارسی و لاتین – هزینه پیامک فارسی و لاتین از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه شماره تلفن ثابت یکسان بوده و برای کاربرانی که از پیامک لاتین استفاده می کنند از لحاظ هزینه مناسب تر می گردد .
متقاضیان سرویس می توانند پس از تکمیل فرم ثبت نام و خرید پنل کاربری یا نمایندگی اقدام به سفارش خط ثابت خود نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت سفارش خط:

کپی کارت ملی
عکس سلفی با کارت ملی (نمونه)
کپی آخرین قبض تلفن ثابت به نام مالک پنل
دانلود فرم ثبت نام
ارسال مدارک بصورت اسکن رنگی به Email ، WhatsApp و یا بعد از ثبت نام مدارک را از پنل کاربری ارسال نمایند

راز ماندگاری پاپا پیامک اعتماد شما عزیزان و صداقت ما در ارائه خدمات است.

ut ipsum ultricies lectus Donec venenatis nunc tempus ut